LM2TIA550EP - ELETTROTEC United Arab Emirates
وصف: ELECTRICAL RATING 220V 50HZ 1A 30W 30VA RANGE 550MM ACTION SPDT STYLE FLOAT ENCLOSURE IP65 Manufacturer: 905577 - ELETTROTEC S.R.L. MFR. Part No: LM2TIA550EP Vendor: ROTORK CONTROLS LTD. (ROTORK FLUID SYSTEM) Vend.Part No: LM2TIA550EP