ERA400D8/24P6P - ELTRA United Arab Emirates
وصف: ELTRA 442167082 INCREMENTAL LINEAR ENCODER WITH RESOLUTION A (0,2 MM), 400 MM WORK ING STROKE, RIGHT ZERO INDEX (CLOSED POSITION), POWER SUPPLY 8/24 V D C, PUSH-PULL, FIXING HOLE DIAMETER 6 MM, CABLE OUTPUT WITH CABLE GLAN D IPON IP67,CABLE STANDARD LENGTH 1,5 M WEIGHT: APPR. 1120 G ERA400D8/24P6P