FIMI-S400 - FILTERMIST United Arab Emirates
وصف: FILTERMIST OIL MIST FILTER TYPE S400 AIR POWER M² / H: 425 @ 50 HZ / 500 @ 60 HZ MOTOR 3 ~ / 0.55 KW 50 HZ: 200V, 380V, 400V, 415V 60 HZ: 220V, 230V, 240V, 440V, 460V, 480V WEIGHT: 14.5 KG NOISE LEVEL: 65 DBA FINISH: POWDER COATED RAL 7035 LIGHT GRAY FIMI-S400