Pg 6325-15/27-RL - GEFEG NECKAR United Arab Emirates
وصف: Pg 6325-15/27-RL (6259842669 24 VDC 1,8 A 27W 1500 1/min B-S1-IP52 Kd-Id.Nr. 152620