SEEB100023 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Belt width : 800 - 1000 mm ROE-05-C-100-W-G-R-B-R-B-B-NA SKU: SEEB100023 Stock *: 0 Advised max. installation height: 360 mm Magnet power cold/warm: 5800 / 4300 W Heavy, robust and very powerful. Electromagnetic overband magnets have a deeply penetratin