SEEB120023 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Belt width : 1200 mm ROE-06-C-120-W-G-R-B-R-B-B-NA SKU: SEEB120023 Stock *: 0 Advised max. installation height: 450 mm Magnet power cold/warm: 7600 / 5600 W Heavy, robust and very powerful. Electromagnetic overband magnets have a deeply penetrating magn