SEEB140023 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Belt width : 1400 mm ROE-08-C-140-W-G-R-B-R-B-B-NA SKU: SEEB140023 Stock *: 0 Advised max. installation height: 520 mm Magnet power cold/warm: 10 400 / 7600 W Heavy, robust and very powerful. Electromagnetic overband magnets have a deeply penetrating ma