SZEB160004 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Belt width : 1600 mm ROEZ-09-C-160-W-G-L-B-B-B-B-NA SKU: SZEB160004 Stock *: 0 Advised max. installation height: 600 mm Magnet power cold/warm: 16 200 / 11 900 W Heavy, robust and very powerful. Electromagnetic overband magnets have a deeply penetrating