TBAA010001 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite 100 mm HRA-F-052x17-AA-0100-B-B SKU: TBAA010001 Stock: 10 Width: 52 mm Height: 17 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends o