TBAA010002 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite 100 mm HRA-F-077x24-AA-0100-B-B SKU: TBAA010002 Stock: 58 Width: 77 mm Height: 24 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends o