TBAA010054 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite - reinforced 100 mm HRA-F-102x44-AA-0100-R-W SKU: TBAA010054 Stock *: 0 Width: 102 mm Height: 44 mm Water-resistant: yes Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail v