TBAA030002 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite 300 mm HRA-F-077x24-AA-0300-B-B SKU: TBAA030002 Stock *: 0 Width: 77 mm Height: 24 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends