TBAA050001 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite 500 mm HRA-F-052x17-AA-0500-B-B SKU: TBAA050001 Stock: 41 Width: 52 mm Height: 17 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends o