TBAA050003 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite 500 mm HRA-F-102x24-AA-0500-B-B SKU: TBAA050003 Stock *: 0 Width: 102 mm Height: 24 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends