TBAA100001 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite 1000 mm HRA-F-052x17-AA-1000-B-B SKU: TBAA100001 Stock: 25 Width: 52 mm Height: 17 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends