TBAB050014 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite - reinforced Weakening outfeed HRA-F-102x44-AB-0500-R-B SKU: TBAB050014 Stock *: 0 Width: 102 mm Height: 44 mm Length: 500 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic r