TBAC030001 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite Weakening infeed HRA-F-052x17-AC-0300-B-B SKU: TBAC030001 Stock *: 0 Width: 52 mm Height: 17 mm Length: 300 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version dep