TBBA033503 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite Tapered-before roller HRA-F-102x24-BA-0335-B-B SKU: TBBA033503 Stock: 8 Width: 102 mm Height: 24 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version