TBBA033514 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite - reinforced Tapered-before roller HRA-F-102x44-BA-0335-R-B SKU: TBBA033514 Stock: 5 Width: 102 mm Height: 44 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic