TBBB033502 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite Tapered-after roller HRA-F-077x24-BB-0335-B-B SKU: TBBB033502 Stock *: 0 Width: 77 mm Height: 24 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version