TBBB033554 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite - reinforced Tapered-after roller HRA-F-102x44-BB-0335-R-W SKU: TBBB033554 Stock *: 0 Width: 102 mm Height: 44 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magneti