TBBC033504 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Ferrite Tapered-before roller - Weakening infeed HRA-F-102x44-BC-0335-B-B SKU: TBBC033504 Stock *: 0 Width: 102 mm Height: 44 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable