TGAA010041 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Neodymium 100 mm HRA-N-053x22-AA-0100-B-W SKU: TGAA010041 Stock *: 0 Width: 53 mm Height: 22 mm Water-resistant: yes Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depen