TGBB033543 - Goudsmit Magnetics United Arab Emirates
وصف: Neodymium Tapered-after roller HRA-N-103x22-BB-0335-B-W SKU: TGBB033543 Stock *: 0 Width: 103 mm Height: 22 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail vers