CBMZZ000510800DZM03GBZZ0185S - HEINRICH KÜBLER United Arab Emirates
وصف: CBMZZ000510800DZM03GBZZ0185SZZZZZZZZZZZZZZZZZ MZZZZZZJZZZZZ RV1/2"-VS-L230/12-V44A-3PVC-verstellbar Magnetic Float Switch Type FLS-SF Material: Stainless steel 316Ti (DIN 1.4571) Pressure: 0.5 bar Temperature range: -10°C up to 80°C Fluid density: 800 kg/m³ Electrical connection: Cable PVC 3 m Process connection: Mounting thread downwards 1/2"BSP Switch function 1: Closing on rising level (SPST) 185 mm Switch rating: max. AC 230V; 100VA; 1A / DC 230V; 50W; 0.5A Float: Stainless steel 316Ti V44A Number of floats: 1 pc Guide tube: OD 12 mm Insertion length (L): 230 mm Float stop: Float collar