84ES1TF8X40160W230V - HEINZ STEGMEIER GMBH United Arab Emirates
وصف: Cartdridge Heater 230 Volt diameter: 8 mm length : 40 mm standard length of connection 300mm wattage:160 W diameter Tolerance -0.1 to -.03 mm Type HS/VDE 84/E/S1/T/F-8X40/160W/230 V / 190