RFSE-5K-010 - HONIGMANN United Arab Emirates
وصف: HONIGMANN RFSE-5K-010 SINGLE-ROLL TENSION SENSOR (5KG CAPACITY), SUPPLIED WITHOUT ROLLER WITH 10 MM DIAMETER, NON-ROATING BEARING JOURNAL WITH INTEGRATED AMPLIFIER PROVIDING 0-10V DC PROPORTIONAL TO RESULTANT FORCE. INTEGRATED 3 METER CABLE WITH BEAR LEADS SUPPLIED. REQUIRES 19 - 28 VDC POWER (24V DC RECOMMENDED)