F8-SB 2TC80B140B200ABN - HORIUCHI United Arab Emirates
وصف: HORIUCHI CYLINDER TYPE. F8-SB 2TC80B140B200ABN SERIAL NO. B516298 CYL BORE 80MM ROD DIA. 45MM STROKE. 200MM ***FREE DELIVERY***