M30C-50-AE66-BF11-00 - KANEKO SANGYO United Arab Emirates
وصف: Function: On-Off Solenoid Valve, Normally Closed - Power supply: 220V AC, 50Hz - Limit Switch Rating: 5A - 115/250VAC, 0.9A – 125VDC, 0.4A – 250VDC - Vallve size: 50A - Flange Size / Rating: 50 / JIS 10K FF - Flange dimensions: H x L x D x C x t x n-h = 468 x 210 x 155 x 120 x 16 x 4-19 (mm) - Fluid: Water - Flow rate: 25 m3/h - Pressure: 7 kgf/cm2 - Temperature: 30C - Other specification: As per attached drawing - Maker/Origin: KANEKO Sangyo Co., Ltd. / Japan