MVD2F-03-15A-DNZ-AC125 - KONAN ELECTRIC United Arab Emirates
وصف: Directional Solenoid Valve NOMINAL SIZE: 1/2"; MAXIMUM OPERATING PRESSURE: 0,8 MPa; MOUNTING TYPE: BASE PLATE; FLUIDS: AIR; NUMBER OF VIES: 5; ACTUATION TYPE: SOLENOID; ELECTRICAL VOLTAGE: 125 VAC; FREQUENCY: 60 Hz