WS/DM462A 25 - MANKENBERG United Arab Emirates
وصف: * 16TX4,4U-2,5GV
Maintenance kit for 6467343TA-1
pressure reducing valve 462A DN 25
diaphragm controlled, double-seated elbow valve
KVS-value 4,4 m³/h, temperature *-10 up to *+180°C
outlet pressure adjustable 0,8 - 2,5 bar max permissible back
pressure 3,8 bar
all made of CrNiMo-steel, PN 16/6
inlet *welding end DIN 11850 - ø29 x 1,5 mm
outlet *welding end DIN 11850 - ø29 x 1,5 mm