BA9624N2-2-1-5-0-10-2 - MARTENS ELEKTRONIK United Arab Emirates
وصف: Bargraph Display BA Version: 30 segments Assembly: Horizontal Bar colour: Red or green indication, selectable Auxiliary voltage: 24 V DC ±10 % (galvanically isolated) Input signal: Universal version for 0/4 ... 20 mA, 0/2 ... 10 V DC Measuring range: Scale 0 ... 100 % Housing: Switch panel installation, DIN 96 x 24 mm Protection type: IP65