PCITS2000/2 - MEGGER United Arab Emirates
وصف: PRIMARY CURRENT INJECTION TEST SYSTEM MEGGER MAKE 20 A TO 2000 A (0 TO3 V) 50 HZ/60 HZ SUPPLY VOLTAGE 220 V/240 V +6% –10% 50 HZ/60 HZ