NTS1-0100-230-000 - MINGARDI United Arab Emirates
وصف: MINGARDI NTS1, 230VAC 4 WIRES, MAX. 100MM STROKE ADJUSTABLE, SILVER EV1, 500N, MAX. 12.5 MM / SEC., INCLUDING U-MOUNTING BRACKET AND SCREWS NTS1-0100-230-000