HTPA20S5M100-B-N10-BC10 - MISUMI United Arab Emirates
وصف: PULLEY, TIMING, METRIC MISUMI, HTPA20S5M100-B-N10-BC10 5MM PITCH, 20 TEETH, FOR S5M BELT TYPE, 10MM WIDTH, ANODIZED ALUMINUM, 10MM DIA BORE WITH 3MM WIDE JIS KEYWAY, WITH 10MM HUB