FA2H-3C-145 - NORIS United Arab Emirates
وصف: PICK-UP:MAGNETIC,SPEED,29 MM DIA X (145 PICK-UP,MAGNETIC: FUNCTION: SPEED; SIZE: 29 MM DIA X (145 MM X 210 MM) LG; ADDITIONAL DATA: ITEM ADDITIONAL DESCRIPTION: BEST # 42635 222, KIT # 263 450 008, SE RIAL # A53711 # 095, (5) PINS, INDEX FI GURE # 20 AND 21, MEASURING POINT B93.0 1.1 B93.01.2; SYSTEM PARENT EQUIPMENT INFORMATION: FOR MAK ENGINE MODEL 6M601C.